osobní fitness tréneri

Dosiahnite svoje ciele efektívne a bez zranení! Naši tréneri stanovujú vhodné cvičebné programy na základe detailnej diagnostiky klienta. V neposlednom rade sú aj mentormi zdravého životného štýlu a fungujú ako filtre informácií, ktorých je dnes priveľa.

Martin

Mojou vášňou je športovanie a neustále ma baví navštevovať fitness centrá po celom svete. IKKOS je odrazom toho najlepšieho, s čím som sa v nich stretol a doplnením toho, čo mi v nich chýbalo.

Absolvoval som FTVŠ, odbor Kondičný tréner vo výkonnostnom a vrcholovom športe. Certifikáty: XPS Exos Performance Specialist, XFS – EXOS Fitness Specialist, CFSC – Certified Functional Strength Coach, FMS – Functional Movement Screening, DNS – Dynamická Neuromuskulárna Stabilizácia, SS – Spiral Stabilization, špecializácia: „Health Back Strength and Conditioning“.

Samo

Aktuálne pôsobím ako fyzioterapeut v majstrovskom ŠK Slovan Bratislava. Stretávam sa tam s akútnymi problémami pohybového aparátu hráčov, ale aj s chronickými, dlhodobo neriešenými zraneniami, ktoré sa prenášajú do rôznych segmentov v tele a spôsobujú vznik dysbalancií.

V rámci športu som pracoval aj v tíme futbalovej reprezentácie Slovenska do 19 rokov. Moje skúsenosti siahajú aj do oblasti mimo športu, keďže som rok pôsobil vo fyzioterapeutickej ambulancii vo Viedni, kde som riešil problémy pohybového aparátu, napríklad hernie disku, pooperačné stavy, poúrazové stavy, amputácie a pod.

Absolvoval som Fakultu zdravotníckych vied – odbor Fyzioterapia.
Certifikácia: NKT – Neurokinetics, Suchá ihla, DNS – Dynamická neuromuskulárna stabilizácia, Kinesiotaping, Bankovanie.

Dominik

Športu sa venujem odmalička. Ľadový hokej bol od deviatich rokov pre mňa číslom jeden. Popri športe som približne v 13 rokoch začal rozmýšľať o zlepšovaní svojej športovej výkonnosti. V nasledujúcich rokoch som mal česť spolupracovať s TOP kondičnými trénermi, ktorí ma vždy posúvali vpred a pomáhali mi zlepšovať sa po športovej, ale aj ľudskej stránke. Práve vďaka nim som sa jedného dňa rozhodol ukončiť športovú kariéru a vydať sa na cestu kondičného trénera.

Špecializujem sa na funkčný tréning, zvyšovanie kondície, kompenzáciu sedavého zamestnania a jednostranného zaťaženia. Momentálne pôsobím aj ako kondičný tréner v HC Slovan Bratislava, kde mám na starosti kondičnú prípravu mládeže a mužov Modré krídla Slovan.

Študoval som kondičné trénerstvo a učiteľstvo na FTVŠ UK v Bratislave. Absolvoval som viacero vzdelávacích kurzov v oblasti kondičného tréningu a neustále sa snažím rozširovať si svoje odborné vedomosti. Certifikácia: XPS Exos Performance Specialist.

Tono

Vyštudoval som FTVŠ, odbor Kondičný tréner vo vrcholovom a výkonnostnom športe. Mám 7-ročnú prax ako osobný tréner. Štyri roky som pôsobil ako kondičný tréner pre hokejovú akadémiu Zdena Cígera a dva roky ako kondičný tréner pre HK Trnava.

Absolvoval som množstvo kurzov a získal viacero certifikátov: Fyzioterapia vo vzpieraní (Complex Core), Enter To Kettlebell, Optimal Movement Level.

Špecializujem sa na post-rehabilitačné cvičenia, optimalizáciu pohybových vzorov, silový tréning, vzpieranie a vzpieračské techniky, na rozvoj sily vzpieračskými prostriedkami, redukciu hmotnosti a na individuálnu športovú prípravu podľa potrieb klienta.

ÚVODNÝ TRÉNING
ZADARMO

Vyskúšajte si tréning v IKKOS Premium Fitness. Na prvom bezplatnom tréningu sa zoznámime, zadefinujeme vaše ciele a zistíme vašu zdravotnú anamnézu.

Súčasťou prvého tréningu je aj FMS diagnostika, ktorá pomáha nájsť najslabší článok tela – asymetriu. Výsledkom diagnostiky je bodové skóre, na základe ktorého vieme, na čom máme zapracovať, aby ste mohli športovať bez zranení. 

Ďalšou časťou je skrátený tréning, aby ste videli, ako u nás prebieha štandardné trénovanie.

Úvodný tréning trvá hodinu.

Copyright ©2020-2022 IKKOS Premium Fitness. Všetky práva vyhradené.