Osobní fitness tréneri

Dosiahnite svoje ciele efektívne a bez zranení! Naši tréneri stanovujú vhodné cvičebné programy na základe detailnej diagnostiky klienta. V neposlednom rade sú aj mentormi zdravého životného štýlu a fungujú ako filtre informácií, ktorých je dnes priveľa.

Martin

Mojou vášňou je športovanie, avšak v určitom období môjho života som s ním musel prestať. Komerčné kulturistické tréningy, ktorými som dlhodobo zaťažoval moju chrbticu trpiacu Scheuermannovou chorobou a skoliózou spôsobili, že som nemohol športovať a fungovať v živote bez bolesti a neustáleho diskomfortu. Tento zhoršujúci sa stav ma prinútil pochopiť mechaniku tela a roky experimentovať, aby som vyvinul systém, vďaka ktorému môže človek dlhodobo športovať a napredovať v tréningu bez bolesti a zranení. S týmto cieľom bol založený aj IKKOS.

Absolvoval som FTVŠ, odbor Kondičný tréner vo výkonnostnom a vrcholovom športe. Certifikáty: XPS Exos Performance Specialist, XFS – EXOS Fitness Specialist, CFSC – Certified Functional Strength Coach, FMS – Functional Movement Screening, DNS – Dynamická Neuromuskulárna Stabilizácia, SS – Spiral Stabilization, špecializácia: „Health Back Strength and Conditioning“.

Martinove články na Blogu:
5 efektívnych cvikov na skoliózu a narovnávanie chrbtice

Dominik

Športu sa venujem odmalička. Ľadový hokej bol od deviatich rokov pre mňa číslom jeden. Popri športe som približne v 13 rokoch začal rozmýšľať o zlepšovaní svojej športovej výkonnosti. V nasledujúcich rokoch som mal česť spolupracovať s TOP kondičnými trénermi, ktorí ma vždy posúvali vpred a pomáhali mi zlepšovať sa po športovej, ale aj ľudskej stránke. Práve vďaka nim som sa jedného dňa rozhodol ukončiť športovú kariéru a vydať sa na cestu kondičného trénera.

Špecializujem sa na funkčný tréning, zvyšovanie kondície, kompenzáciu sedavého zamestnania a jednostranného zaťaženia. Momentálne pôsobím aj ako kondičný tréner v HC Slovan Bratislava, kde mám na starosti kondičnú prípravu mládeže a mužov Modré krídla Slovan.

Študoval som kondičné trénerstvo a učiteľstvo na FTVŠ UK v Bratislave. Absolvoval som viacero vzdelávacích kurzov v oblasti kondičného tréningu a neustále sa snažím rozširovať si svoje odborné vedomosti. Certifikácia: XPS Exos Performance Specialist.

Tono

Vyštudoval som FTVŠ, odbor Kondičný tréner vo vrcholovom a výkonnostnom športe. Mám 7-ročnú prax ako osobný tréner. Štyri roky som pôsobil ako kondičný tréner pre hokejovú akadémiu Zdena Cígera a dva roky ako kondičný tréner pre HK Trnava.

Absolvoval som množstvo kurzov a získal viacero certifikátov: Fyzioterapia vo vzpieraní (Complex Core), Enter To Kettlebell, Optimal Movement Level.

Špecializujem sa na post-rehabilitačné cvičenia, optimalizáciu pohybových vzorov, silový tréning, vzpieranie a vzpieračské techniky, na rozvoj sily vzpieračskými prostriedkami, redukciu hmotnosti a na individuálnu športovú prípravu podľa potrieb klienta.

Miro

O šport som mal záujem od malička. Rovnako ako mnoho mladých chlapcov, aj ja som bol nadšený futbalom. Hrával som za kluby v oboch najvyšších slovenských ligách.

Až na strednej škole som začal inklinovať k atletike, konkrétne k stredným aj dlhým vzdialenostiam. Počas desiatich rokov som sa stal viacnásobným majstrom Slovenska a postupne som sa dostal do reprezentácie. Vďaka tomu som sa zúčastnil na majstrovstvách Európy aj sveta v cezpoľnom behu a som víťazom Európskeho pohára v disciplíne na 3000 m prekážok.

Vzdelanie: FTVŠ – odbor Trénerstvo. Vďaka dosiahnutému vzdelaniu a získaným skúsenostiam sa špecializujem na funkčný tréning, redukciu hmotnosti a zároveň na bežecké tréningy.

Dávid

V športovom prostredí sa nachádzam v podstate od útleho veku, keď som už v mládežníckych kategóriách až po mužov hrával hádzanú za HK Trnava. S týmto športom sa, žiaľbohu, spájali aj časté zranenia, čo ma časom prinútilo venovať sa viac svojmu telu, hlavne pri odstraňovaní pohybových porúch, disbalancií a odstraňovaní zlých pohybových vzorov. Neskôr som absolvoval kurz kondičného trénera, aby som si rozšíril vedomosti a vedel s problémami pomôcť aj iným ľudom.

Certifikácia: Kondičný tréner I. kvalifikačného stupňa, Škola drepu, Škola vzpierania.

Dávid

Ukončil som štúdium II. stupňa na UMB BB v odbore Trénerstvo a učiteľstvo telesnej výchovy (špecializácia Kondičný tréner). Štyri roky som pôsobil ako kondičný tréner pre hokejovú akadémiu Zdena Cígera a dva roky ako kondičný tréner pre HK Trnava.

Špecializujem sa na rozvoj kondičných schopností v závislosti od druhu športu a individuality športovca, na redukciu hmotnosti, kompenzačné cvičenia a na optimalizáciu pohybových vzorov.

Certifikácia: Biomechanika vzpierania, Core – Level 1, Cvičenie s kettlebellom, DNS – Dynamická Neuromuskulárna Stabilizácia, XPS- Exos Performance Specialist, Optimal Movement – Level 1, 2.

ÚVODNÝ TRÉNING
ZADARMO

Vyskúšajte si tréning v IKKOS Premium Fitness. Na prvom bezplatnom tréningu sa zoznámime, zadefinujeme vaše ciele a zistíme vašu zdravotnú anamnézu.

Súčasťou prvého tréningu je aj FMS diagnostika, ktorá pomáha nájsť najslabší článok tela – asymetriu. Výsledkom diagnostiky je bodové skóre, na základe ktorého vieme, na čom máme zapracovať, aby ste mohli športovať bez zranení. 

Ďalšou časťou je skrátený tréning, aby ste videli, ako u nás prebieha štandardné trénovanie.

Úvodný tréning trvá hodinu.

Copyright ©2020-2023 IKKOS Premium Fitness. Všetky práva vyhradené.