Chcem schudnúť

Chudnutie je komplexný proces, v ktorom však stále funguje jednoduchá matematika. Aby sme chudli, musíme mať väčší kalorický výdaj ako príjem. Z prirodzenosti človeka je jednoduchšie zvýšiť kalorický výdaj ako znížiť príjem potravy. Hlavná výhoda tejto stratégie je jej dlhodobá udržateľnosť. Schudnúť na želanú váhu je v podstate jednoduchšie, ako ju dlhodobo udržiavať. U nás v IKKOS najskôr pozeráme na základné parametre:
-Zdravotný Stav
-Aktivita v Bežnom živote
-Aký je Váš Bazálny metabolizmus
-Srdcová frekvencia pri tréningu 
-Kalorický výdaj pri tréningu

Podľa týchto parametrov vieme pre Vás nastaviť individuálny plán chudnutia. Súčasťou je aj pravidelná kontrola kompozície tela na prístroj Inbody S370, pre kontrolu napĺňania Vášho cieľu.

Unikátne
fitness programy
na mieru

IKKOS zo starého Grécka, ktorý žil v 5. storočí pred Kristom, bol označovaný za najlepšieho trénera svojej doby. Ako jeden z prvých ľudí prepájal správne stravovanie s tréningom pre maximálny výkon a zdravie človeka. Správnosť svojho prístupu potvrdil vlastným víťazstvom v päťboji na  84.  Olympíjskych hrách.

V IKKOS Premium fitness pokračujeme vo filozofii neustáleho napredovania a zlepšovania tréningových metód. Veríme, že zmysel a šťastie sa nachádza v posúvaní svojich hraníc a neustálej práci na sebe.

Profesionálni tréneri

Bezplatné parkovanie v garáži

Prémiový komfort a čistota

Tréningový plán na mieru

Bez viazanosti

Limitovaný počet klientov

„Mojou vášňou je športovanie, avšak v určitom období môjho života som s ním musel prestať. Komerčné kulturistické tréningy, ktorými som dlhodobo zaťažoval moju chrbticu trpiacu Scheuermannovou chorobou a skoliózou spôsobili, že som nemohol športovať a fungovať v živote bez bolesti a neustáleho diskomfortu. Tento zhoršujúci sa stav ma prinútil pochopiť mechaniku tela a roky experimentovať, aby som vyvinul systém, vďaka ktorému môže človek dlhodobo športovať a napredovať v tréningu bez bolesti a zranení. S týmto cieľom bol založený aj IKKOS.“

Martin Francúz

Zakladateľ IKKOS Premium fitness

ÚVODNÝ TRÉNING
ZADARMO

Vyskúšajte si tréning v IKKOS Premium fitness. Na prvom bezplatnom tréningu sa spoznáme, zadefinujeme vaše ciele a spravíme zdravotnú anamnézu.

Súčasťou je aj FMS diagnostika, ktorá pomáha nájsť najslabší článok tela – asymetriu. Výsledkom diagnostiky je bodové skóre, na základe ktorého vieme, na čom máme zapracovať, aby mohol klient športovať bez zranení. 

Ďalšou časťou je skrátený tréning aby ste videli ako u nás prebieha štandardný tréning.

Celkové trvanie úvodného tréningu je 1 hodina.