Chcem
zvýšiť kondíciu

Moderný kondičný tréning sa skladá z budovania sily, rýchlosti, vytrvalosti, mobility a stability tela vo viacerých rovinách pohybu. Tráningový plán skladáme na základe zdravotného stavu, výsledku FMS diagnostiky, a Vášho cieľa. 

Tréning u nás je zložený z viacerých častí aby komplexne rozvíjali kondíciu cvičenca.

Základná štruktúra tréningu:
-Uvoľnovanie a mobilizácia tuhých svalov a kĺbov
-Aktivácia a posilnenie oslabených svalov
-Core tréning a pohybové vzory pre silnú a zdravú chrbticu
-Funkčný silový tréning využiteľný v živote aj v športe
-Aeróbna a anaeróbna zložka tréningu.

Pre konkrétny šport a deti sa štruktúra tréningu upravuje.

Unikátne
fitness programy
na mieru

IKKOS zo starého Grécka, ktorý žil v 5. storočí pred Kristom, bol označovaný za najlepšieho trénera svojej doby. Ako jeden z prvých ľudí prepájal správne stravovanie s tréningom pre maximálny výkon a zdravie človeka. Správnosť svojho prístupu potvrdil vlastným víťazstvom v päťboji na  84.  Olympíjskych hrách.

V IKKOS Premium fitness pokračujeme vo filozofii neustáleho napredovania a zlepšovania tréningových metód. Veríme, že zmysel a šťastie sa nachádza v posúvaní svojich hraníc a neustálej práci na sebe.

Profesionálni tréneri

Bezplatné parkovanie v garáži

Prémiový komfort a čistota

Tréningový plán na mieru

Bez viazanosti

Limitovaný počet klientov

„Mojou vášňou je športovanie, avšak v určitom období môjho života som s ním musel prestať. Komerčné kulturistické tréningy, ktorými som dlhodobo zaťažoval moju chrbticu trpiacu Scheuermannovou chorobou a skoliózou spôsobili, že som nemohol športovať a fungovať v živote bez bolesti a neustáleho diskomfortu. Tento zhoršujúci sa stav ma prinútil pochopiť mechaniku tela a roky experimentovať, aby som vyvinul systém, vďaka ktorému môže človek dlhodobo športovať a napredovať v tréningu bez bolesti a zranení. S týmto cieľom bol založený aj IKKOS.“

Martin Francúz

Zakladateľ IKKOS Premium fitness

ÚVODNÝ TRÉNING
ZADARMO

Vyskúšajte si tréning v IKKOS Premium fitness. Na prvom bezplatnom tréningu sa spoznáme, zadefinujeme vaše ciele a spravíme zdravotnú anamnézu.

Súčasťou je aj FMS diagnostika, ktorá pomáha nájsť najslabší článok tela – asymetriu. Výsledkom diagnostiky je bodové skóre, na základe ktorého vieme, na čom máme zapracovať, aby mohol klient športovať bez zranení. 

Ďalšou časťou je skrátený tréning aby ste videli ako u nás prebieha štandardný tréning.

Celkové trvanie úvodného tréningu je 1 hodina.