Blog

Ako prebiehajú
tréningy v IKKOS Fit klube?

Životný štýl ľudí ovplyvňujú rôzne skutočnosti. Niektorí z nás majú sedavé zamestnanie, iní sú naopak celé dni na nohách, ďalší majú fyzicky namáhavú prácu. Od nášho zamestnania sa často odvíja aj to, ako trávime svoj voľný čas, aké máme koníčky alebo aj to, čo nás trápi.

Možno túžite po zmene a pravidelný pohyb už viac nechcete odkladať na druhú koľaj. Možno práve teraz máte v sebe to odhodlanie začať sa starať o svoje telo. Preto sme sa rozhodli, priblížiť vám, ako fungujeme my. Nie sme klasické fitko, nenájdete u nás preplnené šatne, hlasnú hudbu ani zazerajúce hlavohrude. U nás trénujete vždy s trénerom a limitovaným počtom ľudí v skupine.

Filozofia IKKOS Fit klubu je priniesť odbornosť, individuálny prístup, pochopenie a rešpektovanie rôznych potrieb našich klientov. Chceme, aby ste sa u nás cítili príjemne, nehanbili sa, ale naopak, tešili sa na každé stretnutie s nami. Tak, čo vás čaká, ak sa rozhodnete zamakať na svojom tele spolu s nami?

 

 

KROK ČÍSLO JEDEN – DOHODNITE SI ÚVODNÝ TRÉNING.

Nečakajte namakané tempo a litre potu hneď pri našom prvom stretnutí. Jeho cieľom je, aby sme sa spoznali. Klienti nám rozprávajú, prečo k nám prišli, čo ich trápi, aká je ich zdravotná anamnéza. Dôležité je spomenúť aj problémy ako skolióza, bolesti chrbtice či jazvy napríklad po slepom čreve, ktoré vedia významne ovplyvniť schopnosti pohybu. Súčasťou prvého tréningu je aj FMS diagnostika, ktorá pomáha nájsť najslabší článok – asymetriu. Výsledkom diagnostiky je bodové skóre, na základe ktorého vieme, na čom potrebuje klient zapracovať. Po tomto krátkom úvode začína prvý tréning, ktorý je u nás navyše zadarmo.

Ak sa klient rozhodne trénovať spolu s nami, na prvej platenej hodine ho čaká meranie zloženia tela pomocou špičkového prístroja InBody. Meranie podrobne zmapuje zloženie tela, svalovú hmotu, tuk či bazálny metabolizmus. Aj na základe týchto hodnôt nastavujeme tréning a výživový plán. Diagnostika nám pomôže správne nastaviť vhodný kalorický príjem potrebný pre dosiahnutie cieľov klienta, na základe ktorého vypracujeme jedálniček skutočne na mieru.

Jedálniček od nás je prispôsobený na slovenský trh a obsahuje všetky dostupné potraviny. Spolu s klientom si povieme, čo mu chutí a čo naopak nie. Vo finálnom balíčku tak od nás dostane návrh jedál nielen na raňajky, obedy aj večere približne asi v 15 variantoch, ale aj nápady na desiatu, olovrant a zdravé snacky. Navyše, ku každému jedlu od nás dostanete aj kompletný nákupný zoznam, aby bolo aj stravovanie s nami hračkou.

Samotné tréningy prebiehajú vždy na mieru podľa aktuálnych potrieb klienta. Zahŕňajú rozcvičku, samotný tréning a ako bonus si môžete dať s trénerom kardio navyše. Celý proces cvičenia u nás je pravidelne kontrolovaný a upravovaný. Rozumieme, že telo sa s každým ďalším tréningom mení a má iné potreby, preto nič nenechávame na náhodu. Pri každom cviku ste pod dohľadom trénera, preto sa nemusíte obávať nesprávnej techniky či neznalosti fitness strojov. Všetko vám radi vysvetlíme a usmerníme, aby nebol pohyb stresom, ale radosťou.

A čo vás ešte v moderných priestoroch IKKOS Fit klubu v budove Europeum na Suchom mýte čaká? Pri každom tréningu sa môžete tešiť na lahodnú kávičku zdarma. Samozrejmosťou sú mäkkučké uteráky, hygienické potreby aj pitný režim. A nemusíte sa obávať ani parkovania v Starom meste, máme parkovacie miesta v garáži. Jednoducho, s ničím si nemusíte robiť starosti, stačí prísť a vyskúšať. Veď predsa, úvodný tréning máte u nás zdarma, nemôžete nič stratiť, iba získať. Tešíme sa na vás!

Copyright ©2020-2022 IKKOS Premium Fitness. Všetky práva vyhradené.