Fyzioterapeut

Trpíte akútnymi alebo dlhodobo pretrvávajúcimi bolesťami pohybového aparátu:

Chrbtice: Krčná, Hrudná, Drieková, Kostrč
Kĺbov: Koleno, Bedro, Rameno, Lakeť, Zápästie, Členok, Kĺby nohy
Hlavy: Migrény

Neváhajte prísť za našimi odborníkmi prekonzultovať svoj zdravotný stav.

Spravíme Vám vstupné vyšetrenie a ak máte predchádzajúce vyšetrenia z lekárskych ambulancií (MRI, CT, RTG, ortopédia, chirurgia, neurológia), dôkladne ich zanalyzujeme a doplníme o informácie, ktoré sme zistili pri vstupnom vyšetrení.

Ak ste však nenavštívili vyššie spomínaných odborníkov, ale máte pocit, že sa vám v niektorom ohľade zhoršil stav pohybového aparátu, neváhajte sa prísť poradiť. Je to najlepší spôsob, ako predchádzať chronickým problémom a bolestiam. Častokrát v počiatkoch problému stačí jednoduchá korekcia alebo cvičenie.

Samozrejmosťou sú pred– aj pooperačné či poúrazové vyšetrenia a pomoc pri zvládaní a odstraňovaní dôsledkov zásahov do organizmu.

 

Vstupné
vyšetrenie

Je špecializovaná fyzioterapeutická diagnostika – rozsah pohybov v kĺboch, funkčné svalové testy, odhaľovanie svalových dysbalancií, vyšetrenie oslabených alebo naopak preťažených svalov či svalových skupín, odhaľovanie funkčných blokád. Na základe toho vám vypracujeme fyzioterapeutický plán, ktorý vám umožní čo najskorší možný návrat do bežného života.

Konkrétne cvičenia vám fyzioterapeut odporučí až na základe detailného vyhodnotenia vášho zdravotného stavu a aktuálnych pohybových schopností. 

Nie sme medicínske zariadenie, ponúkame služby fyzioterapeuta.

Rezervujte
si cvičenie s fyzioterapeutom

Bolestí chrbta sa môžete zbaviť správnym cvičením. Vyskúšajte naše cvičenie vhodné pri bolestiach chrbtice, krížov, kĺbov či po úrazoch.