Cvičenie
s fyzioterapeutom

Ak trpíte akútnymi alebo dlhodobo pretrvávajúcimi bolesťami pohybového aparátu:
-Chrbtice: Krčná-Hrudná-Drieková-Kostrč
-Hlavy- Migrény
-Kĺbov- Koleno-Bedro-Rameno-Lakeť-Zápästie-Členok-Kĺby nohy

 Alebo ak ste po operácii, zlomenine. Prvým krokom je prísť na vyšetrenie k nášmu fyzioterapeutovi, podľa ktorého sa nastaví liečenie.

Unikátne
fitness programy
na mieru

IKKOS zo starého Grécka, ktorý žil v 5. storočí pred Kristom, bol označovaný za najlepšieho trénera svojej doby. Ako jeden z prvých ľudí prepájal správne stravovanie s tréningom pre maximálny výkon a zdravie človeka. Správnosť svojho prístupu potvrdil vlastným víťazstvom v päťboji na  84.  Olympíjskych hrách.

V IKKOS Premium fitness pokračujeme vo filozofii neustáleho napredovania a zlepšovania tréningových metód. Veríme, že zmysel a šťastie sa nachádza v posúvaní svojich hraníc a neustálej práci na sebe.

Profesionálni tréneri

Bezplatné parkovanie v garáži

Prémiový komfort a čistota

Tréningový plán na mieru

Bez viazanosti

Limitovaný počet klientov

„Mojou vášňou je športovanie, avšak v určitom období môjho života som s ním musel prestať. Komerčné kulturistické tréningy, ktorými som dlhodobo zaťažoval moju chrbticu trpiacu Scheuermannovou chorobou a skoliózou spôsobili, že som nemohol športovať a fungovať v živote bez bolesti a neustáleho diskomfortu. Tento zhoršujúci sa stav ma prinútil pochopiť mechaniku tela a roky experimentovať, aby som vyvinul systém, vďaka ktorému môže človek dlhodobo športovať a napredovať v tréningu bez bolesti a zranení. S týmto cieľom bol založený aj IKKOS.“

Martin Francúz

Zakladateľ IKKOS Premium fitness

Rezervujte
si cvičenie s fyzioterapeutom

Bolestí chrbta sa môžete zbaviť správnym cvičením. Vyskúšajte naše cvičenie vhodné pri bolestiach chrbtice, krížov, kĺbov či po úrazoch.